Kulki silikonowe. Hurtownia. Korzystna propozycja dla tapicerów


Na rodzimym rynku działamy od wielu lat, starając się wciąż urozmaicać naszą świetną ofertę.

Korzystając z internetu do hurtowego handlu możemy docierać do zorientowanych w tej branży klientów, z terenu całej Polski.
Nasi potencjalni klienci, to zwykle ludzie, którzy zajmują się renowacją mebli, tapicerzy, rzemieślnicy, ludzie którzy tworzą własne, genialne scenariusze.


Wyłącznie dzięki naszym mistrzowskim tkaninom obiciowym można po mistrzowsku odnowić swoje meble, dodać im doskonałego charakteru.

Nasza hurtownia Almitex, to bogaty asortyment m. in. tkanin obiciowych, oferujemy różne wzory i kolory. W naszej ofercie także: Kleje, maty, uchwyty meblowe.
Hurtownia dba o bogaty, ciekawy wybór, kolorystyczny, jak również, cenowy i ciekawe wzornictwo.

Zazwyczaj każdy fachowiec, który zajmuje się profesjonalnie tapicerką i obiciami mebli poszukuje najlepszego sklepu hurtowego najwyższej jakości, w promocyjnej cenie tkanin, materiałów obiciowych, akcesorii meblowych.

Nasza hurtownia Almitex, Kępno, to kapitalny wybór.

W naszej bogatej ofercie również hurtowa sprzedaż tanich, nowoczesnych mebli. Np. wygodne i tanie wersalki, kanapy, sofy.

Oferowane przez naszą hurtownię produkty są najlepszej jakości wraz z bardzo szeroką gamą kolorów i najrozmaitszych wzorów.
Mamy do wyboru tkaniny obiciowe w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, także jednobarwne, lecz z oryginalną fakturą – z pewnością każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszej naszym sklepie materiałów tapicerskich idealnie dopasowaną do swoich wymogów tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Grodzisk Wielkopolski Siechnice Trzciel Golczewo Skalbmierz Obrzycko Końskie Bardo Nisko Boguszów-Gorce Kałuszyn Limanowa Olszyna Mrągowo Głogów Małopolski

I każdego innego miasta…

Dres Stage Active spodnie bluza dresowa. Dla dzieci Body Body Aslan Tkaniny obiciowe Drukowane. stelaże mebli

obuwie męskie Apartament. Książki Igrzyska Śmierci.

OGŁOSZENIA PRASOWE(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.