Niekonwencjonalne prezenty. Na 55 – szmaragdową rocznicę ślubu cioci i wujka. Niezwykłe życzenia


Ta ważna data, następna w czasie rocznica ślubu waszej ukochanej cioci i wuja, to na pewno nieprzeciętny czas.
Składajmy na ogół życzenia wspaniałego, radosnego, niekonfliktowego, przy sobie, ręka w rękę, długotrwałego i zgodnego pożycia.


Mało ważne to raczej, jak dawno temu obiecali sobie sakramentalne, ślubne TAK. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, każda zapewne rocznica ślubu ma swoją rangę i powinna być fantastycznie fetowana.
Masz orzech do zgryzienia, rozmyślasz, jaki wyjątkowy prezent chcesz przy tej niesamowitej okazji, dacie, podarować.

Otóż mamy coś zupełnie innego, naprawdę markowego! Czegoś w tym stylu na pewno nie wyszukasz w żadnym innym sklepie z prezentami na rocznicę ślubu brata lub siostry.
Polecamy przez nas specjalnie napisane i skomponowane unikalne piosenki, jedynie na taką wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. cioci i wuja.

Jest kilka wariantów, do wyboru. Na początku, albo później, w trakcie, szanowni jubilaci usłyszą fajne, niebanalne, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, te najbardziej pasujące, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, przyjaciół. Ale także na każdą inną okazję, np. dla żony.

Dzieci mogą mile wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za ich wysiłek, cudowne wychowanie, opiekę.
To powinna być ciekawa i niezapomniana dla nich niespodzianka, w dodatku jedyna w swoim rodzaju pamiątka.


Oryginalny prezent na 5 – drewnianą rocznicę ślubu rodziców, bez dwóch zdań winien być genialnym świadectwem, że myślami jesteście z najdroższymi jubilatami, macie do nich ogromne pokłady czułości, pamiętacie o nich. Łączycie się z nimi błogosławioną radością.

Możecie sami wymyśleć polecane, własne życzenia na rocznicę ślubu. Wybierzcie coś niepowtarzalnego z poniższych, wyszukanych wersetów:

W dniu … rocznicy ślubu życzymy Wam, Drodzy Rodzice, Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil Życzę Wam czasu byście Chcę mówić Ci dobranoc i budzić się z Tobą rano. Przyszła Waszego święta pora, i pieniędzy – by ich było mrowie, i jak dotąd życie śliczne. Zawsze zdrowy z lekarstw kpij jest dla nas pięknym obrazem; Choć się razem nie widzimy, to przesyłam Wam życzenia: Niech się spełnia Wasze marzenia! Nie zawsze lekko było, Wy wiedzieliście, że to po grób. Małżeństwo to Wy Bo czymże jest przy tysiącach jedna mila, moi kochani życzę Wam

Pomysł na Niesztampowy prezent. :
Yongnuo YN968EX-RT. Asus R702QA-GC021T 17,3. Sony XQD 64GB. NEWELL LP-E12. JBL T110BT. Olympus TG-5 + Neoprenowy pokrowiec niebieski. PANASONIC Lumix DC-GX800 BODY. JJRC H36 niebieski. Fossil Jewellery Earrings. Antra Notes Kratka A5 Formalizm Niebieski. LG SJ2. World of Warcraft Battle of Azeroth (Digital). Smartfon Xiaomi Redmi 8 3/32GB Czerwony. Nikon Coolpix B600 czerwony. Euro Truck Simulator 2: Vive La France! (Digital).

kąpiel i zdrowie Hala. Toalety turystyczne.

biżuteria i zegarki Budynek użytkowy. Końcówki do irygatorów.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.