Nieprawdopodobny prezent. Na 5 – drewnianą rocznicę ślubu matki i ojca. Przemiłe życzenia


Ten znaczący dzień, następna godna uczczenia rocznica ślubu waszych ukochanych rodziców, to na pewno wybitny czas.
Składajmy życzenia wspaniałego, spokojnego, namiętnego, przy sobie, codziennego, wieloletniego pożycia.


Mało ważne zapewne jak dawno temu wypowiedzieli sakramentalne, ślubne TAK. Każdy jubileusz, data ślubu ma swój ciężar gatunkowy, doniosłość i powinna być przez bliskich, krewnych celebrowana.
Masz mały problem, głowisz się, jaki unikalny prezent chcesz przy tej pięknej okazji, rocznicy, podarować.

Otóż mamy coś szczególnego, naprawdę wyjątkowego! Czegoś w tym stylu, uwierz, nie wyszukasz w innym sklepie z prezentami na rocznicę ślubu rodziców.
Rekomendujemy przez nas specjalnie napisane i skomponowane perfekcyjne piosenki, tylko na tę niezwykłą, wyjątkową okazję.

Jest kilka wariantów, można samemu wybrać. Na początku, albo później, w trakcie, jubilaci usłyszą przesłane przez Ciebie życzenia. Są do wyboru, jest ich dużo, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, cioci i wuja. Ale także na każdą inną okazję, np. dla męża.

Dzieci mogą uroczo podziękować rodzicom, za ich wysiłek, wzorowe wychowanie, opiekę.
To może być miła i mile zaskakująca dla nich niespodzianka, a również wartościowa pamiątka.


Znakomity prezent na 8 – spiżową rocznicę ślubu rodziców, musi być naocznym dowodem, że myślami jesteście z najdroższymi jubilatami, macie do nich ogromne pokłady czułości, myślicie o nich. Wiążecie się z nimi błogosławioną radością.

Możecie tutaj sami poukładać pomysłowe, własne życzenia na rocznicę ślubu. Wybierzcie sobie coś wspaniałego z tych, które widzisponiżej, idealnych wersetów:

Wieczna, tak jak Wasza uroda, cieple, piękne, kochane… Zdrowia – Bo to najważniejsze, rozkwitającej radości i niegasnącej wiary, że miłość może Patrz na ludzi, świat, przyrodę, 50 lat temu uczciliście swą miłość obrączką złotą Wasze małżeństwo jest jak szlachetna porcelana. niech będzie jak kwiat wiecznie kwitnący, W dniu Waszego ślubu Dziś są twoje urodziny. A kto tak patrzy, choć sam o tym nie wie, Dziękuję Ci, Kochanie, za każdy wspólny dzień. Kocham Cię! łagodnego wzrastania lata, życzymy Wam, by Wasze uczucie odpłynęły gdzieś ukradkiem.

Pomysł na Genialne prezenty. :
Smartfon Apple iPhone 11 128GB Czerwony. Taga Harmony HTA-25B. Vortex VANQUISH 10X26 (VNQ-1026). Toor Datownik Automatyczny 4610L. Zmywacz korektor w płynie z pędzelkiem biały 20ml. D.Rect Drect Torebka A5 Zipp Bag Pvc Z Suwakiem. theHunter: Call of the Wild (Gra PC)Gry PC. Magnat Transpuls 1500. Canpol Album B-46200 10×15/200. Targus Drifter do 16. Faber Castell – Zestaw Artysty w Metalowej Walizce. Crayola Flamastry Zmywalne Mini 8 Szt Cr8324. Penmate Kolori Moje Pierwsze Kredki 6 Kolor. Mordhau (Digital). Stnux Pamiętnik Magic Light Dreams.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.