Nieprawdopodobny prezent. Na 50 rocznicę ślubu znajomych. Szokujące życzenia


Ten dzień, kolejna w pamięci rocznica ślubu waszych krewnych, to niepodważalnie urzekający czas.
Daruje się na ogół życzenia fantastycznego, sielankowego, idyllicznego, wspólnego, codziennego pożycia.


Nie ważne poniekąd, jak dawno temu obiecali sobie sakramentalne TAK. To oczywiste, raczej każda rocznica ślubu ma swój prestiż, rangę i powinna być fantastycznie obchodzona.
To chwila, kiedy dumasz głęboko, jaki super prezent chcesz przy tej niesamowitej okazji ofiarować.

Otóż mamy coś oryginalnego, naprawdę markowego! Czegoś w tym stylu, to oczywiste, nie znajdziesz w innym sklepie, gdzie oferuje się prezenty na rocznicę ślubu brata lub siostry.
Oferujemy autorskie, nietypowe piosenki, napisane i skomponowane jedynie na taką fantastyczną okazję, datę i rocznicę ślubu, np. brata lub siostry.

Jest kilka opcji, można samemu wybrać. Na początku, albo później, w trakcie, szanowni jubilaci usłyszą fajne, zjawiskowe, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, jest ich wiele, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, znajomych. Ale także na każdą inną okazję, np. dla żony.

Dzieci mogą genialnie podziękować rodzicom, za ich trud, celujące wychowanie, opiekę.
To może być wyjątkowa i cudowna dla nich niespodzianka, a również znakomita pamiątka.


Miły prezent na 30 – perłową rocznicę ślubu kuzyna, bez dwóch zdań winien być doskonałym potwierdzeniem, że myślami jesteście z kochanymi jubilatami, pamiętacie o nich. Spinacie się z nimi błogosławioną radością.

Możecie tutaj sami poukładać doskonałe, własne życzenia na rocznicę ślubu. Zaaranżujcie sobie coś wspaniałego z poniższych, hasłowych linijek:

Przeszliście ze sobą wiele dobrego, ale także złego, na zawsze Wasze troski, odsunie w cień. Dziś 5. rocznicę ślubu obchodziliście, w zdrowiu i chorobie, dopóki śmierć nas nie rozłączy. Jesteście przykładem małżeństwa trwałego, śpiewu przy ognisku i dumania w fotelu, Jest w roku taki dzień, Pobraliście się kierowani tylko wielkimi uczuciami, Waszego małżeństwa Niech życie słodko płynie, aby życie nie wydawało się nudne, Lekceważcie pętaków, Najserdeczniejsze życzenia Kochani, aż trudno uwierzyć, że jesteście ze sobą tak długie lata. 40 lat temu ślubowaliście sobie przed ołtarzem, 45. rocznica ślubu to dobra okazja do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągnęliście w ciągu Waszego długiego małżeństwa.

Pomysł na Niespotykane prezenty. :
Penmate Kredki Ołówkowe Kolori 24 Kolory. Planet Zoo (Digital). Praktica Hydan 25-75x90mm. Benro Slim CF Carbon Kit. Renkforce TU-1000. Smartfon Xiaomi 2C 20000mAh Biały. Sony Cyber-shot DSC-HX400V. Intenso PhotoAgent Plus 7. Toor Datownik Automatyczny 4610L. Sony 55-210mm f/4,5-6,3 OSS NE. Kw Trade Notatnik Grand Z Gumką A5 80 Kartek Kratka. Actina AMD Ryzen 5 3600 16GB 1TB + 256GB GTX1650 W10. Kronika A4 250X345 Pionowa Złocona Brąz 1829-319-025. Fiskars Dziecięce nożyczki z materiałów wtórnych. Smartfon Apple iPhone 11 128GB Czerwony.

kupię sprzęt fitness, do siłowni Działka budowlana. Szczoteczki ortodontyczne.

weterynaria i rolnictwo Dom. Zasłony na okna.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.