Okazyjnie cenowo kanapy, wersalki. Ogólnopolska hurtownia. Godna polecenia oferta dla tapicerów


Na polskim rynku działamy bardzo długo, ciągle urozmaicamy naszą unikalną ofertę.

Korzystając z internetu do hurtowego handlu możemy dotrzeć do zorientowanych w tej branży klientów, z terenu całej Polski.
Nasi klienci, to najczęściej ludzie, którzy zajmują się renowacją starych mebli, tapicerzy, rzemieślnicy, osoby, które tworzą własne, cudowne scenariusze.


Jedynie dzięki naszym świetnym tkaninom obiciowym można wybornie odnowić swoje stare meble, nadać im nowego charakteru.

Nasza hurtownia Almitex, to bogaty asortyment m. in. tkanin obiciowych, oferujemy różne wzory i kolory. W naszej bogatej ofercie również: Materace, łóżka.
Zawsze dbamy o bardzo szeroki wybór, zarówno kolorystyczny, cenowy i unikalne wzory.

Każdy rzemieślnik, który zajmuje się profesjonalnie tapicerką meblową poszukuje idealnego sklepu hurtowego najwyższej jakości, w możliwie najniższej cenie tkanin, materiałów obiciowych.

Nasza hurtownia Almitex, to celujący wybór.

W naszej różnorodnej ofercie również hurtowa sprzedaż tanich, nowoczesnych mebli. Np. w różnych wzorach materace i łóżka.

Cały nasz asortyment produktów jest najwyższej jakości wraz z bardzo szeroką gamą kolorów i wzorów.
W naszym sklepie do wyboru tkaniny obiciowe i tapicerskie w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, jednokolorowe ale oryginalnie fakturowane – z pewnością każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszym sklepie materiałów tapicerskich wzorowo dopasowaną do swoich projektów tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Muszyna Bolków Mysłowice Oleśnica Jarocin Zawiercie Ostroróg Młynary Brzesko Głowno Piaski Sucha Beskidzka Zbąszyń Bojanowo Nowe Brzesko

I każdego innego miasta…

Tkanina tapicerska. Guziki, gwoździe tapicerskie. Dres Stage Active spodnie bluza dresowa. Dla niemowląt Komplet chłopięcy Vintage Wyprzedaż letnia. Dla dzieci Hurtownia tkanin tapicerskich.

ciężki sprzęt Działka siedliskowa. Modele pojazdów wojskowych.

OGŁOSZENIA PRASOWE(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.