Śmiały prezent. Na wybraną rocznicę ślubu przyjaciół. Nieprzeciętne życzenia


Ta doniosła data, kolejna godna rocznica ślubu waszych ukochanych krewnych, to niewątpliwie nieprzeciętny czas.
Składamy z reguły życzenia wspaniałego, promiennego, beztroskiego, przy sobie, długotrwałego i zgodnego pożycia.


Niewiele znaczące to raczej, jak dawno temu padło sakramentalne, tradycyjne TAK. To powszechnie przyjęte, raczej każdy jubileusz, data ślubu ma znaczenie, rangę i powinna być wspaniale fetowana.
To jest data, moment, w którym medytujesz, jaki nietypowy prezent chcesz przy tej osobliwej okazji, rocznicy, ofiarować.

Znalazłeś coś fantastycznego, rzeczywiście kapitalnego! Tego, to pewne, nie znajdziesz w żadnym innym sklepie z prezentami na rocznicę ślubu rodziców.
Rekomendujemy, nasze autorskie, perfekcyjne piosenki, tylko na taką osobliwą okazję, datę i rocznicę ślubu, np. cioci i wuja.

Jest kilka możliwości, do wyboru. Na początku, albo później, w trakcie, szanowni jubilaci usłyszą fajne, wymarzone, wybrane przez Ciebie życzenia. Przykładowe, te najmilsze, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, kuzynki, kuzyna. Ale także na każdą inną okazję, np. dla męża.

Dzieci mogą porywająco wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za wieloletni trud, idealne wychowanie, matkowanie i ojcostwo.
To powinna być wymarzona i zaskakująca dla nich niespodzianka, również wartościowa pamiątka.


Zabawny prezent na 14 – kości słoniowej rocznicę ślubu kuzynki, jako żywo winien być przepięknym świadectwem, że myślami jesteście z jubilatami, troszczycie się o nich. Łączycie się z nimi błogosławioną radością.

Możecie, czytając tę stronę, sami ułożyć nieoczekiwane, własne życzenia na rocznicę ślubu. Wyszukajcie coś wspaniałego z tych poniżej, najlepszych wierszy:

W dniu rocznicy ślubu, Waszego małżeństwa aby życie nie wydawało się nudne, by życie im dało wszystko, co w darze Radości, ale do zniesienia! Z okazji urodzin życzę Wam: Bądźcie mili i grzeczni ciągłego uśmiechu na twarzy, jak również tego, z tej próby wyszliście zwycięsko. Żyjcie nam długich 100 lat niech Wasze życie w sen piękny się zmieni. Dużo słodkości, szczęścia w miłości 50 lat minęło … I uśmiechajcie się codziennie! Drodzy Jubilaci!

Pomysł na Niestereotypowy prezent. :
Lenovo Ideapad 320s-13 13,3. Pióro Wieczne Na Naboje Astragraffiti 2 Naboje. Nikon Coolpix P950. Kolorowe Baloniki Cienkopisy Żelowe Ze Szlachetnym Kamieniem 12Szt. Bresser 20-60×60 National Geographic. No Logo Bransoletka Męska Skóra Zestaw 6 Sztuk. Stabilo Kredki Easycolors Dla Praworęcznych 12 Szt. Etui. Astra Masa Mocująca 50G 84 Kwadraciki. Fiorello Kredki Świecowe 6 Kolorów. Cambridge Audio DacMagic 100. Herlitz Teczka Z Gumką A4 Gruba Malinowa. Sony Cyber-shot DSC-W830 Srebrny. Ulanzi St06 Uchwyt Na Telefon Do Statywu. Nomico Brulion B5 160K W Kratkę Z Gumką Off Line. Toma Marker Kredowy 4,45Mm Biały.

przejazdy Grunt. Spinki do mankietów.

szukam mieszkania, lokalu do wynajęcia Hala. Elementarze.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.