Świetna oferta, prezenty na urodziny szefa, rocznicę ślubu rodziców lub znajomych.


Jedyny w swoim rodzaju prezent. Na każdą okazję. Wspaniałe, czytane życzenia z okazji urodzin i piosenka na tę okazję z imieniem solenizantki, solenizanta, jubilatki, jubilata, jubilatów. Profesjonalne nagranie, plik MP3

Wspaniały prezent. Na 12 – jedwabną rocznicę ślubu brata. Idealne życzenia

Co chwila miewacie znany kram, co wyszukać i dać np. na urodziny kuzynki.
Na tej stronie znajdziesz nadzwyczajne rozwiązanie. Sugerujemy wyborne podarunki z okazji urodzin.
Różne promocje sugerują niemało rozwiązań, patentów na urodzinową niespodziankę.
Nasze promowane propozycje są naprawdę rewelacyjne.

Nie ulega wątpliwości, że każde urodziny są szczególne, należy zatem dać w prezencie coś nieprzeciętnego i szokującego.
Niebłahe poza tym są także życzenia urodzinowe. To próba twórczej wyobraźni. Byłoby fenomenalnie, gdyby były miłe i sprawiły ogrom uciechy.

W tej genialnej ofercie znajdziesz spełniające marzenia piosenki, które mają w słowach wybrane imię jubilatki, np. matki.
Przed, lub w trakcie utworu, dodajemy urzekające życzenia, które są nagrane przez lektora.

Znakomity prezent na osiemnastkę syna
Osiemnaste urodziny, to jak wiadomo wyjątkowy dzień w życiu dojrzewającego człowieka.
To otwieranie wrót do świata dorosłych, to życiowa pełoletność i wszystko co się z tym życiowo kojarzy.
To także urocza okazja do zrobienia
niecodziennego prezentu, do zorganizowania wspaniałej imprezy.
Znaleźć można w Internecie setki pomysłów na nieszablonowy prezent, niespodziankę np. na 18-stkę syna.

Nasz szokujący projekt, nasza propozycja jest nieszablonowo różna. Dzięki nam możesz darować jubilatce, jubilatowi piosenkę, w której usłyszy swoje imię.
Słowa melodyjnych piosenek mówią właśnie o tym niezapomnianym, historycznym dniu. W treści jest wybrane imię i miłe życzenia czytane przez lektora.
Ta kluczowa data, kolejna w pamięci rocznica ślubu waszych dobrych przyjaciół, to niezaprzeczalnie piękny czas.
Wysyła się z reguły życzenia wybornego, pogodnego, sielskiego, wspólnego, ręka w rękę, długiego pożycia.
Nieistotne to chyba, jak dawno temu padło wzajemne, sakramentalne, ślubne TAK. To prawda, każdy bez wyjątku, jubileusz, data ślubu ma swój format, rangę i powagę, powinna być przez zainteresowanych celebrowana.
To jest czas, w którym zastanawiasz się, jaki nietypowy prezent chcesz przy tej swoistej okazji, dacie, ofiarować.

Tu znajdziesz coś szczególnego, prawdziwie rekomendowanego! Czegoś z takim smakiem bezspornie, nie trafisz w innym sklepie z ofertą prezentów na rocznicę ślubu brata lub siostry.
Oferujemy przez nas napisane i skomponowane rewelacyjne piosenki, tylko na tę miłą okazję, datę i rocznicę ślubu.

Jest kilka wariantów, można wybrać. Na początku, albo później, w trakcie, jubilaci usłyszą fajne, niebanalne, wybrane przez Ciebie życzenia. Są do wyboru, te dobre, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór super piosenek na rocznicę ślubu rodziców, przyjaciół. Ale także na każdą inną okazję, np. osiemnastkę.

Dzieci, przy takiej okazji, mogą uroczo wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za ich wysiłek, idealne wychowanie, opiekę.
To może być fantastyczna i mile zaskakująca dla nich niespodzianka, również jedyna w swoim formacie pamiątka.

Wyśniony prezent na 15 – kryształową rocznicę ślubu cioci i wujka, ani chybi musi być wspaniałym dowodem, że myślami i sercem jesteście z kochanymi jubilatami, pamiętacie o nich. Spajacie się z nimi błogosławioną radością.
Możecie sami wymyśleć oczekiwane, własne życzenia na rocznicę ślubu. Ułużcie sobie coś niepowtarzalnego z poniższych, najlepszych wersetów:

Tego Wam … życzy! Sukcesów w pracy, Wszystkiego, co najpiękniejsze z okazji … rocznicy ślubu życzy kochająca córka Kocham Cię tak samo mocno, jak … lat temu, kiedy przed Bogiem przysięgałam Ci miłość aż po grób. auta bez kredytu , Są dni, które pamiętać należy, Połączenie się węzłem małżeńskim rodziców, to niezwykła data dla nich, dzieci i całej rodziny Dużo zdrowia i radości, Ale chyba zrozumieją, Każdy dzień i godzinę Przytulić się do Ciebie zatrzymać czasu bieg. Życzę Wam, aby marzenia które skrywacie na dnie Twojego serca, doczekały się spełnienia. niech będzie piękny i wymarzony. śnijcie sny cudowne i najciekawsze! więc w dniu 5. Rocznicy życzę drogiej parze,

Pomysł na Nietuzinkowy prezent. :
JBL Tune 500BT niebieski. Audictus Explorer. Segregator A4 Pigna Nature Flowers Z Pudełkiem 2 Zaczepy Z Dźwignią Mix Kolorów. VELBON (EX-640). Toma Marker Do Renowacji Fug Szary. Kołozeszyt A4 100kratka okładka Uv spirala. Grand Theft Auto V (Gra PC)Gry PC. Total War Attila (Digital). Carl Zeiss Batis 40mm f/2.0 CF (Sony E). Kredki Faber-castell Polychromos 36 kol Studio Bo. HP Pavilion Gaming 15,6. Nintendo SWITCH Neon Red & Blue Joy-Con. TheHunter: Call of the Wild (Digital). Kinetic Sand metaliczny piasek 454g Asst. St. Majewski Kredki Ołówkowe Bambino 12 Kol..(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.