Unikalnie tanie tkaniny tapicerskie. Pewna hurtownia. Propozycja dla rzemiosła meblowego


Na naszym rynku działamy już sporo czasu, staramy się wciąż powiększać naszą świetną ofertę.

Prowadząc handel przez internet możemy biznesowo wspomagać wymagających klientów, z terenu całej Polski.
Nasi kupujący, to głównie ludzie, którzy zajmują się renowacją starych mebli, tapicerzy, fachowcy, rzemieślnicy, osoby, które tworzą wymyślone przez siebie, fantastyczne szkice.


Tylko dzięki naszym zjawiskowym tkaninom obiciowym można po mistrzowsku odnowić swoje stare meble, dodać im ciekawego charakteru.

Almitex, to niezwykle bogaty asortyment m. in. tkanin obiciowych, różne wzory i kolory. W naszej ofercie również: Akcesoria meblowe.
Dbamy o bardzo bogaty, ciekawy wybór, kolorystyczny, jak również, cenowy i unikalne wzornictwo.

Zazwyczaj każdy fachowiec, który zajmuje się profesjonalnie tapicerką meblową szuka niedrogiego serwisu hurtowego wysokiej jakości, w celnej cenie tkanin, materiałów obiciowych, klejów, akcesorii.

Nasza hurtownia, to celujący wybór.

W naszej bogatej ofercie również hurtowa sprzedaż tanich, nowoczesnych mebli. Np. w różnych wzorach wersalki, kanapy, sofy.

Wszystkie nasze produkty są najwyższej jakości wraz z bogatą gamą kolorów i wzorów.
Oferujemy do wyboru tkaniny obiciowe i tapicerskie w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, także jednokolorowe, lecz z oryginalną fakturą – z pewnością każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszej naszym sklepie materiałów tapicerskich idealnie dopasowaną do swoich projektów tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Dęblin Zagórz Ciężkowice Zduńska Wola Wodzisław Śląski Dobrzyń nad Wisłą Karpacz Kałuszyn Giżycko Trzciel Baborów Lwówek Baborów Bardo Wołomin

I każdego innego miasta…

Sukienka Opaska Na Głowę Wyprzedaż. Dla niemowląt Nogi do mebli drewniane, metalowe. rurki do foteli tkaniny dekoracyjne Klej do drewna, tapicerski, kontaktowy.

kupię zabawki Apartament. Aparaty analogowe.

OGŁOSZENIA PRASOWE(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.